AVDELING BERGEN

SALG

Ann Mari Hope

Salgskonsulent

Tlf.: 55 11 42 13
Mob.: 992 43 357
Epost: ann.mari@car-bo.no

Beate Walle

Salgskonsulent

Tlf.: 55 11 42 17
Mob.: 466 80 805
Epost: beate@car-bo.no

Tina K. Johannessen

Design- og markedsansvarlig
Salgskonsulent

Tlf.: 55 11 42 11
Mob.: 913 18 488
Epost: tina@car-bo.no

Rolf Knutsen

Daglig leder

Tlf.: 55 11 42 16
Mob.: 905 44 215
Epost: rolf@car-bo.no

TEKNISK SUPPORT

Helge Madsen

Serviceansvarlig - Montør

Tlf.: 55 11 42 10
Mob.: 909 40 654
Epost: helge@car-bo.no

Kenneth Eriksen

Montør

Tlf.: 55 11 42 10
Mob.: 406 23 294
Epost: kenneth@car-bo.no

Kristopher Meidell

Montør

Tlf.: 55 11 42 10
Mob.: 922 37 106
Epost: kristopher@car-bo.no

Piotr Stebel

Montør

Tlf.: 55 11 42 10
Mob.: 942 00 683
Epost: piotr@car-bo.no

Zbigniew Bonk

Montør

Tlf.: 55 11 42 10
Mob.: 966 61 664
Epost: zbigniew@car-bo.no

AVDELING VESTBY

SALG OG TEKNISK SUPPORT

Leif Ramstad

Salgskonsulent/Montør

Tlf.: 64 85 78 00
Mob.: 900 98 708
Epost: leif@car-bo.no

Katrine Martinsen

Salgskonsulent

Tlf.: 64 85 78 00
Mob.: 917 85 627
Epost: katrine@car-bo.no

Roar Iversen Schütz

Montør

Tlf.: 64 85 78 00
Mob.: 904 75 018
Epost: roar@car-bo.no

Hubert Lison

Montør

Tlf.: 64 85 78 00
Mob.: 925 62 778
Epost: hubert.lison@car-bo.no

ØKONOMI

Berit Johannessen

Økonomiansvarlig

Tlf.: 55 11 42 14
Mob.: 917 23 777
Epost: berit@car-bo.no

DAGLIG LEDER

Rolf Knutsen

Daglig leder

Tlf.: 55 11 42 16
Mob.: 905 44 215
Epost: rolf@car-bo.no


PRIVATPORTER


INDUSTRIPORTER


SKYVEPORTER


PORTÅPNER


LABANK / RETRO


DESIGNPORTER


TOFLØYET DØR


RESERVEDELER TIL ALLE TYPER GARASJEPORTER


NYHETER OG OPPDATERINGER:

HOVEDLEVERANDØRER:

Klikk på logoen for å komme inn på nettsiden deres.